Polipropylen kanalikowy lub inaczej nazywając polipropylen komórkowy jest idealnym materiałem do produkcji opakowań przemysłowych.

Firma PPBOX.EU współpracuje  z jedną z największych chińskich fabryk produkujących PP – polipropylen kanalikowy.

Fabryka jest profesjonalnym przedsiębiorstwem produkującym opakowania z tworzyw sztucznych z prawem do samodzielnego świadczenia eksportu. Specjalizuje się w produkcji tworzyw sztucznych i płyt kanalikowych (w tym przewodzących, antystatycznych, trudnopalnych i mrozoodpornych) oraz pojemników, pudełek i opakowań wielokrotnego użytku wykonanych z płyty kanalikowej i znajdujących zastosowanie w bardzo wielu branżach i gałęziach przemysłu. Fabryka uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001: 2000 oraz otrzymała tytuł jednej z najlepszych 100 chińskich firm o najszybszym wzroście produkcji w roku 2008. W roku 2011 firma otrzymała nagrodę Provincial Science and Technology Achievement Award, oraz tytuł znanej marki, wprowadzając z powodzeniem 7 krajowych patentów technologicznych.

Fabryka została założona w 2005 roku, jej aktywa wynoszą ponad 15 milionów USD. Fabryka posiada budynek o powierzchni ponad 20.000 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 100 pracowników. Fabryka posiada własny szeroko rozbudowany dział R&D w którym znalazło zatrudnienie wielu  technologów, inżynierów i specjalistów. W 2005 roku firma wprowadziła na rynek międzynarodowy zaawansowaną linię produkcyjną płyt kanalikowych. Obecnie liczba linii produkcyjnych wzrosła do 7, co pozwoliło stać się jej jednym z najbardziej wydajnych producentów płyt kanalikowych z tworzyw sztucznych. W 2011 roku dodano nową linię produkcyjną płyt PP. Zakład obsługuje i utrzymuje współpracę z wieloma znanymi firmami takimi jak Chery Automobile, Geely Automobile, Hisense Group, Gree Technology, POVOS electric oraz IKEA. Zbudowała długoterminowe relacje z Meksykańskim oddziałem U.S. General Motors.