PPBOX.EU jest importerem, który współpracuje z jedną z największych chińskich fabryk produkujących PP (polipropylen kanalikowy).

Marka PPBOX.EU jest własnością Marketing Investment Group. Firma została założona w 2000 roku i do dnia dzisiejszego jest importerem artykułów przemysłowych, reklamowych, tekstylnych oraz maszyn.  Specjalizujemy się w imporcie z takich krajów jak Chiny, Tajwan, Tajlandia, Korea Południowa i USA. Świadczymy usługi projektowe i doradcze w fazie powstawania prototypów i matryc. Doradzamy w kampaniach reklamowych i doborze artykułów reklamowych oraz ich oznakowaniu logiem klienta lub specjalistycznym nadrukiem (laser, sitodruk, tampodruk, hologram).

Z naszych usług skorzystało ponad 1000 firm i agencji reklamowych na terenie Polski i Europy.
Współpracujemy również z największymi dostawcami części i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, m.in.: ZF Friedrichshafen AG, TRW, KAYABA, TEXTAR.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w imporcie oraz marketingu jesteśmy w stanie sprostać najodważniejszym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów.

W zakresie przemysłowego wykorzystania polipropylenu kanalikowego naszym pierwszym odbiorcą w Polsce była firma BLACHY PRUSZYŃSKI.