Przykładowe możliwości zastosowania płyt PPBOX z polipropylenu (PP)

Materiały biurowe

Segregatory i pudełka na dokumenty, torby, etui na karty, pudełka  i stojaki na długopisy, prospekty i foldery  informacyjne, dzielniki indeksujące, dzielniki stron, okładki książek, etui do notebooków, tablice do pisania, kalendarze ścienne i biurkowe , parasole reklamowe, podkładki pod mysz, przenośne teczki  i pudełka papiernicze itp.

Upominki

Pudełka na upominki, pudełka kosmetyczne, torby prezentowe, torebki, wyściółki toreb, pudełka na okulary, pudełka na zabawki, pudełka na chusteczki higieniczne itp.

Żywność

Podkładki, podstawki, kubki, miski, pojemniki i torebki na słodycze, pudełka i torebki na alkohole, deski do krojenia itp.

Oświetlenie

Abażury, opakowania na żarówki i inne artykuły oświetleniowe itp.

Elektronika

Pojemniki warsztatowe, opakowania na elektronikę, osłony montażowe sprzętu AGD  itp.

Odzież i obuwie

Pojemniki i torby na odzież, opakowania na płaszcze przeciwdeszczowe, płyty do trasowania, oznaczenia odzieżowe, pudełka na buty, wyściółki do obuwia, podkładki wzornikowe rozmiarów obuwia itp.

Inne produkty z PP

Wieszaki w supermarkecie, stojaki reklamowe, ekspozytory butelek, przywieszki na bagaż, znaki drogowe, podkładki do wnętrz samochodowych, szuflady i separatory do szuflad, ramki na zdjęcia itp.